Specialista na Chorvatsko

Všechny lokality

Jednopatrový kvalitně zařízený dům se nachází v klidné apartmánové zástavbě necelých 10 min. chůze od historického centra. Pláž 400 m oblázková s pozvolným vstupem do moře doplněná betonovými platy a skalními plošinami, restaurace 400 m. Parkování u domu zdarma.

Dobře a vkusně zařízený dvoupatrový apartmánový dům se nachází v klidné části nové zástavby 15 min. chůze od historického centra. Pláž 350 m oblázková s pozvolným vstupem do moře doplněná betonovými platy a skalními plošinami, restaurace 450 m. Parkování u domu zdarma.

Komfortní hotel Labineca je situovaný přímo na oblázkové pláži zvané Gornja Vala a od centra je vzdálený přibližně 600 m.Hotel je umístěný v zeleni a svým klientům nabízí bohatémožnosti sportovního i spolkečenského vyžití.

Dvoupatrový standardně zařízený apartmánový dům se nachází 450 m od centra Bašky s širokou nabídkou kulturního i společenského vyžití. Nedaleko informačního centra. Pláž 400 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře. Parkování u domu zdarma.

Dobře a vkusně zařízený dvoupatrový apartmánový dům se nachází 350 m od centra Bašky. V jeho těsné blízkosti je informační centrum. Pláž 350 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře. Parkování u domu zdarma.

Dobře a vkusně zařízené apartmány ve dvou sousedících domech,výhodou je jejich poloha 100 m od hlavní kolonády a 200 m na pláž - oblázková s pozvolným vstupem do moře. Stravování lze dokoupit v restauraci Mars přímo pod domem.. Parkování u domu na uzavřeném pozemku zdarma.

Dobře a vkusně zařízený apartmánový dům v klidné zóně vilek je vzdálený od centra města necelých 30 min. chůze. Pláž 350 m oblázková s pozvolným vstupem do moře. Stravování v penzionu Vjeko vzdálené asi 300 m. Parkování u domu zdarma.

Komplex Resnik se skládá z hotelových pavilonů a bungalovů obklopených zelení, které se nacházejí v blízkosti pláže v západní části města Kaštela. Bungalovy tvoří účelně zařízené chatičky, každá má svou terasu. Mezi jednotlivými bungalovy je dostatek místa v volnému pohybu, proto jsou velmi vyhledávané rodinami s dětmi.

příjemný rodinný penzion je situován v části zvané Seget Donji, asi 3 km od hist. centra Trogiru. Svým klientům nabízí ubytování ve vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích. Penzion se nachází ve svahu, pouhých 50 m od oblázkové pláže.

Třípatrový apartmánový dům nabízí kvalitní ubytování, polohu asi 400 m od centra a z horního patra krásný pohled na panorama malebného Primoštenu. Pláž 450 m oblázková s pozvolným vstupem do moře. Restaurace 500 m. Parkování u domu zdarma.